ZEN%hqiRb8TpoG60g
White Structure

ETAPY PROJEKTU

 • Przygotowanie oferty.

  Współpracę zaczynam od kontaktu z klientem  poprzez e-mail, telefon lub moją stronę na facebook’u.

   

  Sugeruję abyście podczas pierwszego kontaktu przesłali  do mnie rzuty (plan) pomieszczeń których wnętrza chcecie zaprojektować. Pomoże to we właściwym oszacowaniu zakresu prac jakie muszą zostać przeze mnie  wykonane . Możecie przesłać do mnie zdjęcia inspiracji lub materiałów które chcielibyście wykorzystać we wnętrzu. Wszelkie informacje ułatwią rozpoznanie indywidualnych  potrzeb każdego z mieszkańców.

  W momencie decyzji o podjęciu  współpracy rozpocznie się właściwy proces projektowania.

 • Etap 1: Projekt funkcjonalny  

  Na tym etapie spotykamy się , aby porozmawiać na temat  oczekiwań i charakteru projektowanego wnętrza. Po  ustaleniu potrzeb przedstawię szczegółową wycenę i przechodzimy do inwentaryzacji pomieszczeń. W momencie kiedy  zdecydujecie się na dalszą współpracę przechodzimy do podpisania umowy i wpłaty zaliczki w wysokości ustalonej w umowie.  Następnie zapraszamy  na kolejne spotkanie podczas którego prezentujemy przygotowaną przeze mnie  koncepcję.

  Każdy projekt jest omawiany osobiście z inwestorem a wszelkie zmiany wprowadzam po jego akceptacji. Efektem  końcowym jest finalna wersja projektu czyli rzut funkcjonalny wnętrza 3D.  W tym momencie prace w ramach etapu 1 projektu kończą się i rozliczam się  za ten etap.

 • Etap 2: Przygotowanie dokumentacji dla instalatorów i dobór materiałów.

  Po akceptacji projektu w wersji 3d, przygotowuję  projekty dla wykonawców: elektryka, hydraulika,  stolarza oraz specjalisty wykonującego zabudowy gipsowo – kartonowe (sufity, ściany działowe).

   Na podstawie rozmowy przeprowadzonej z Wami w pierwszym etapie oraz określonego przez Was budżetu projektu, opracowuję  propozycje materiałów do wykorzystania przy urządzaniu projektowanych wnętrz. W miarę możliwości przywożę materiały na spotkanie lub  zapraszam na spotkanie do rekomendowanych przeze mnie  dostawców. Dzięki temu będziecie mogli dotknąć proponowanych materiałów i upewnić się, czy będą odpowiednie. Wybrane w tym etapie materiały możecie zmienić po przygotowaniu  wizualizacji lub na etapie urządzania wnętrz. Po akceptacji  materiałów do wizualizacji, rozliczamy się za 2 etap projektu.

 • Etap 3: Wizualizacje

  Na podstawie zaakceptowanego w etapie 1 projektu funkcjonalnego oraz zaakceptowanych w etapie 2 materiałów, przygotowuję dla  wizualizacje dla wybranych pomieszczeń. Wizualizacje dla części pomieszczeń wykonane zostaną w ramach umowy. W każdej chwili możecie zlecić wykonanie dodatkowych wizualizacji Po przygotowaniu i akceptacji wizualizacji, przygotuję kosztorys materiałowy oraz zestawienie zawierające finalnie wybrane  materiały, które będziecie mogli podać wykonawcom. To jest ostatni etap projektu, po którym się rozliczamy.

I’m a paragraph. Double click

me or click Edit Text. It's easy  to make it your own.