ZEN%hqiRb8TpoG60g

Choć firma powstała w tym roku to moje przygoda z wnętrzarstwem jest znacznie dłuższa. Aranżacja wnętrz jest nie tylko moja pracą ale tez ogromna pasją. Od kiedy pamiętam  fascynowały mnie piękne wnętrza ciekawe meble i najnowsze trendy. Pracując w korporacji jednocześnie projektowałam mieszkania i domy dla moich przyjaciół i znajomych. Była to moja forma relaksu i odpoczynku po pracy. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z aranżacji i projektowania wnętrz. Mam potrzebne wykształcenie i kwalifikacje potwierdzone przez MEN.

Usługi prze ze mnie oferowane są wykonywane w pełni profesjonalnie oraz z należytą starannością.

Długie rozmowy z klientem o jego potrzebach jak i ograniczeniach poprzedzają każdą realizację, dzięki czemu projekt jest jak najbardziej dostosowany do wymarzonej wizji inwestora.

 

Zajmuję się projektowaniem wnętrz prywatnych: mieszkań i domów jednorodzinnych.

Realizuje wszystkie etapy projektowe.

Przy każdym projekcie proces mojej pracy dzielę na trzy etapy zawierające projekt układu funkcjonalnego, dokumentację z niezbędnymi przekrojami, dobór materiałów oraz wizualizację i kosztorys.

Jeśli Twoja lokalizacja nie pozwala nam się spotkać, nie martw się prowadzę też projekty całkowicie lub częściowo zdalnie wystarczy że opowiesz mi o swoich potrzebach.

O mnie