kim jesteśmy

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych.

Zamiłowanie i pasja do pięknych wnętrz, przerodziły się w sposób na życie dając tym samym ogromną satysfakcję z dzielenia się pomysłami i ich realizacją w Państwa domach. Długie rozmowy z klientem o jego potrzebach jak i ograniczeniach, poprzedzają każdą realizację, dzięki czemu projekt jest jak najbardziej dostosowany do wymarzonej wizji inwestora jak i jego budżetu.

REVEL HOME działa na terenie całego kraju.
Jeśli Twoja lokalizacja nie pozwala nam się spotkać,
nie martw się!

Prowadzimy też projekty całkowicie lub częściowo zdalnie wystarczy, że opowiesz o swoich potrzebach.

REVEL HOME
to autorska pracownia
założona przez
EWELINĘ ARENDARSKĄ.​

Revel to

lider

projektowania wnętrz
mieszkaniowych

Witam na stronie poświęconej projektowaniu wnętrz.
Systematycznie będą pojawiały się tu zdjęcia moich realizacji oraz pomysłów aranżacyjnych.


Zachęcam do odwiedzania witryny oraz zapoznania się z ofertą. Jeśli masz pytania i wątpliwości chętnie odpowiem wystarczy że napiszesz e-maila lub zadzwonisz.

Gwarancja satysfakcji

Kolejna korzyść dla klienta

Dlaczego warto wybrać Revel Home?

Aranżacje

Szanujemy Twój czas – doskonale zdaję sobie sprawę ile wart jest Twój czas. Nikt z nas nie lubi go marnować, dlatego cała współpraca ułożona jest w taki sposób, by nie zajmował więcej Twojego czasu niż musi, ale jednocześnie dawała szansę do namysłu nad najważniejszymi decyzjami, których w trakcie projektu jest sporo do podjęcia.
Indywidualne podejście – zakładając małą firmę wiedziałam, że przede wszystkim jestem projektantem wnętrz i zapraszając Cię do współpracy mogę Ci obiecać osobiste zaangażowanie na wszystkich etapach oraz to, że projekt będzie skrojony pod Ciebie. Stawiam na jakość projektów, a nie na ich ilość.
revel-o-nas-h
revel-o-nas-toilet
Pilnowanie budżetu – ostatnią rzeczą jakiej chciałbym w naszej współpracy to fantastyczny projekt, który ląduje w koszu, bo dwukrotnie przekracza Twój budżet , a Ty tracisz czas i pieniądze. Dlatego pilnowanie ustalonego budżetu jest dla mnie rzeczą oczywistą.
Szczerość – daleko mi do narzucania jakichkolwiek rozwiązań klientom. Z chęcią omówię z Tobą wszystkie za i przeciw , nad którymi się zastanawiasz. Powiem Ci od razu, jeśli coś będzie mi się wydawało złym pomysłem.
Współpraca on-line – mam dużą wprawę w wykonywaniu projektów zdalnych dla klientów z całej Polski, bez konieczności osobistych spotkań na żywo. Cały proces projektowy wyjaśnię Ci zanim zaczniemy współpracę. W każdej chwili możemy spotkać się on-line.

Referencje – jeśli nadal masz wątpliwości czy nasza współpraca będzie udana, daj się przekonać moim dotychczasowym klientom. Ich referencje znajdziesz w Google po wyszukaniu „Revel Home Ewelina
Arendarska”.

Jeśli to co oferujemy jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Twój Projektant,

Firma REVEL HOME  zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. 

Zamiłowanie i pasja do pięknych wnętrz, przerodziły się w sposób na życie dając tym samym ogromną satysfakcję  z dzielenia się pomysłami i ich realizacją w Państwa domach. Długie rozmowy z klientem o jego potrzebach jak i ograniczeniach, poprzedzają każdą realizację, dzięki czemu projekt jest jak najbardziej dostosowany do wymarzonej wizji inwestora.

revel-o-nas-toilet
Realizuje wszystkie etapy projektowe.

Przy każdym projekcie proces mojej pracy dzielę na trzy etapy:

  • projekt układu funkcjonalnego,
  • dobór materiałów oraz dokumentację z niezbędnymi przekrojami,
  • wizualizację i kosztorys.
Usługi prze ze mnie oferowane są wykonywane w pełni profesjonalnie oraz z należytą starannością.

REVEL HOME działa na terenie całego kraju.  Jeśli Twoja lokalizacja nie pozwala nam się spotkać, nie martw się! Prowadzę też projekty całkowicie lub częściowo zdalnie wystarczy że opowiesz mi o swoich potrzebach.

Serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.